Зустріч Трампа з Путіним, що Трамп запропонує Зеленському, корейський сценарій для України. Інтерв’ю Бацман із Роднянським. Відео
Під час інтерв’ю Роднянський говорив про:
- головну подію 2024 року;
- план щодо України, який може запропонувати майбутній президент США Дональд Трамп;
- те, чого Україні чекати після 20 січня, коли відбудеться інавгурація Трампа;
- імовірні переговори України й Росії;
- можливе введення в Україну західних військ і їх розміщення на лінії розмежування;
- останні заяви нелегітимного президента РФ Володимира Путіна і його пропозицію провести “дуель” західної ППО й “Орєшніка” в Києві;
- тролінг Трампа щодо Панамського каналу, Гренландії й Канади;
- падіння режиму Башара Асада в Сирії;
- про те, як в історію увійде президент України Володимир Зеленський.
“Путін – воєнний злочинець. Він давно ним є. Так, він цинічний, він готовий говорити що завгодно. З іншого боку, ми ж чудово розуміємо, що його слова [наприклад, про “Орєшнік”] адресовані російському соціуму, вони не адресовані українцям чи навіть західникам. Так, він розуміє, що їх читатимуть, повторюватимуть, але найголовніше – йому треба переконати тих людей, які довгий час жили у відносно успішній країні й раптом опинилися в ситуації війни, коли однаково хтось гине… Його ж дивляться і в тих проблемних регіонах, звідки рекрутують усіх цих “мобіків”, “гарматне м’ясо”. Звісно, він має їм щось повідомити. Протягом 20 із чимось років він говорив своє улюблене слово “стабільність”, яке було фундаментом його політики. Він приніс у російське життя те, чого не було в 90-ті роки, – стабільність, зростання економіки, покращення рівня життя. І всі попередні 20 його прямих ліній були про стабільність. А зараз він розуміє, що слово “стабільність” не відповідає реальності Росії. Це зрозуміло навіть для найвідмороженіших прибічників війни й людей, які його підтримують, тому він має сказати щось, що надасть сенсу їхньому життю”, – сказав режисер.
Роднянський народився 1961 року в Києві в сім’ї кінематографістів. Закінчив факультет кінорежисури Київського національного університету театру, кіно й телебачення імені Івана Карпенка-Карого.
Після закінчення вишу працював кінорежисером на студії “Київнаукфільм”, знімав документальні фільми про екологію й політику.
Із 1990-го до 1994 року жив у Німеччині, працював продюсером і режисером на німецькому телеканалі ZDF. Потім повернувся в Україну й разом із братом заснував телеканал “1+1”. 2002 року Роднянський покинув посаду генерального директора каналу, а 2008 року продав свої акції американській компанії Central European Media Enterprises.
2002 року Роднянський переїхав до Росії й очолив телеканал СТС. За два роки він став керівником телевізійного холдингу “СТС Медиа”. 2009 року Роднянський покинув холдинг і вирішив сконцентруватися на розвитку власних проєктів.
Роднянський – продюсер десятків художніх фільмів і серіалів, серед яких “Схід-Захід”, “Водій для Віри”, “Дев’ята рота”, “Олена”, “Левіафан”, “Нелюбов”. Фільми, спродюсовані Роднянським, неодноразово здобували престижні кінопремії, зокрема на Каннському кінофестивалі. Чотири його фільми номінували на премію “Оскар”.
Після нападу РФ на Україну Роднянський покинув Росію. Він першого ж дня засудив вторгнення російських військ в Україну.