Культура

Пенн знявся в новелі “Орел” українського режисера Слабошпицького з кіноальманаху “Війна очима тварин”. Фото

Команда проєкту у пресрелізі, наданому інтернет-виданню “ГОРДОН”, розповіла, що події у фінальній новелі розгортаються в Чорнобильському заповіднику в перші дні повномасштабного вторгнення країни-агресора РФ в Україну. За сюжетом, звукооператор на замовлення закордонного продюсера вирушає в заповідник, щоб записати голоси рідкісних птахів, але його робота опинилася під загрозою зриву через війну.

Зйомки за участю Пенна відбулися на студії Evergreen у Лос-Анджелесі.

“Це був дуже хвилюючий момент для мене – працювати зі справжньою легендою світового кінематографа, одним із найкращих акторів сучасності, – зазначив Слабошпицький. – І я був абсолютно вражений його професіоналізмом і відданістю. Зустріч із таким актором на знімальному майданчику – абсолютне щастя для режисера і справжнє свято чистої творчості”.

Друга частина зйомок новели, запланована на січень – лютий 2024 року, відбудеться в Україні на території одного з українських заповідників, який постраждав від російського ракетного обстрілу.

“Фінал завжди запам’ятовується найбільше. Тому ми намагалися максимально сконцентрувати меседж, який прагнемо передати світові, – заявив автор ідеї й генеральний продюсер кіноальманаху Олег Кохан. – Довкілля більше не має бути мовчазною жертвою війни. І якщо ми разом не зупинимо зла, з яким Україна б’ється щодня, екологічна катастрофа загрожує всьому світу”.

Пенн знявся в новелі Фото надала команда проєкту
Пенн знявся в новелі Фото надала команда проєкту
Пенн знявся в новелі Фото надала команда проєкту
Пенн знявся в новелі Фото надала команда проєкту
Пенн знявся в новелі Фото надала команда проєкту

Контекст

У кіноальманах “Війна очима тварин”, який знімає українська кінокомпанія Sota Cinema Group, увійде дев’ять новел про війну в Україні, заснованих на реальних історіях. Головними героями новел є тварини, які стали жертвами екоциду через повномасштабне вторгнення країни-агресора РФ в Україну. Творці проєкту хочуть показати світові, через які випробування доводиться проходити в Україні не лише людям, а й тваринам, і наголосити, що екологічні катастрофи ніколи не обмежуються державними кордонами.

Зйомки кіноальманаху стартували на початку грудня 2022 року. У січні 2023 року на міжнародному Берлінському кінофестивалі відбулася презентація першого трейлера кіноальманаху “Війна очима тварин”.

Adblock test (Why?)

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Back to top button